Dinamo București

A spart televizorul de nervi, după ce ardelenii au egalat în U Cluj – Dinamo 3-3! Imaginea disperării unui fan al „câinilor” a devenit virală: a făcut praf aparatul electronic, furios că echipa alb-roșie e la un pas de Liga 2!

Zeljko Kopic, la pragul prăbușirii emoționale, după U Cluj – Dinamo 3-3! Ce nu poate înțelege antrenorul „câinilor” și mesajul pe care îl are pentru jucători și fani

U Cluj – Dinamo 3-3, analiza meciului nebun care împinge „câinii” spre L2 și sindromul meciului de 60 de minute! „Asta mi se pare ciudat și frustrant pentru Dinamo!” EXCLUSIV

Ahmed Bani, exasperat de erorile colegilor săi, după U Cluj – Dinamo 3-3! „Nici două minute nu am reușit să ținem de rezultat! E al cincilea meci în care luăm gol în prelungiri”

U Cluj – Dinamo 3-3, în etapa 8 din play-out-ul Superligii. „Câinii” ratează, din nou, victoria în prelungiri! Șansele de a evita retrogradarea sunt din ce în ce mai mici

Gafa incredibilă a lui Golubovic în meciul U Cluj – Dinamo, de la golul de 2-2, care poate retrograda echipa alb-roșie! Portarul sloven și-a nenorocit colegii după ce a scăpat mingea ca la juniori

Decizia bizară a fratelui lui Istvan Kovacs, de la U Cluj – Dinamo, l-a scos din minți pe Chipciu! Liderul ardelenilor a luat galben în pauză după ce nu și-a mai putut stăpâni nervii