Dinamo București

Dennis Politic a răbufnit după ce echipa sa a primit gol la ultima fază în meciul FC Botoșani – Dinamo 2-1 și a ajuns pe loc direct retrogradabil: „Deja e penibil!”

FC Botoșani – Dinamo 2-1. Ion Marin, campion de șase ori cu echipa din „Ștefan cel Mare” ca jucător și antrenor, analizează dezastrul care duce „câinii” înapoi la retrogradare: „Ceva se petrece atunci!”. Cifrele incredibile ale meciului uluitor care împinge și mai tare Dinamo spre Liga 2! EXCLUSIV

Dinamo – Skjern 28-27, în prima manșă a sferturilor de finală EHF European League la handbal masculin! Calificarea se decide săptămâna viitoare

Imagini incredibile cu Romario Benzar, după ce Hakim Abdallah l-a lovit cu piciorul în cap! Fotbalistul de la FC Botoșani a fost scos cu ambulanța de pe teren

Bogdan Andone a sărit să-l bată pe arbitrul George Găman în FC Botoșani – Dinamo! Antrenorul a explodat din cauza unui out

FC Botoșani – Dinamo 2-1, în etapa 6 a play-out-ului din Superliga. Moldovenii dau lovitura în prelungiri și îi trimit pe „câini” pe loc direct retrogradabil!

Delegare cu dedicație în Botoșani – Dinamo? Arbitrul de coșmar pentru „câini”, care nu au câștigat niciodată cu el la centru, în deplasare, va conduce partida decisivă din play-out